• Immutable Page
  • Info
  • Attachments

DomovskaStranka je vaše osobní stránka na WikiWikiWeb u, kam můžete umístit své kontaktní informace, své zájmy a dovednosti i jinou osobní charakteristiku. Domovská stránka je považována za vlastnictví osoby, která ji vytvořila, proto je při její editaci na místě obzvláštní opatrnost.

Když vytváříte svoji domovskou stránku, nezapomeňte na konec napsat CategoryHomepage tak, jako je to u této stránky. Pro více informací o kategoriích a jak je využít viz HelpOnCategories

Vezměte na vědomí, že takto označené stránky "patří" jednotlivým osobám a neměly by být upravovány ostatními, s výjimkou zanechání vzkazu. Zanechat vzkaz lze přidáním zprávy na konec stránky. Zprávu je dobré oddělit čtyřmi pomlčkami, asi takto:

  • ----
    Jen chci říct ahoj! -- JanBlaha

Jak vytvořiti sobě domovskou stránku

Začněme klepnutím kam?

  • Pokud, motiv vzhledu používaný na wiki nabízí odkaz zobrazující vaše uživatelské jméno (motiv Modern tak činí na vršku stránky), jednoduše na něj klikněte
  • jinak klikněte na NajdiStranku (zde nebo na panelu nahoře libovolné stránky). Na konci vyhledávací stránky vpište do políčka carefully své uživatelské jméno Go To Page box. Přesvědčte se, že máte velká písmena tam a jen tam, kam patří.

Na následující stránce v seznamu dostupných šablon vyberte HomepageTemplate.

Na stránku napište alespoň své ctěné jméno a pokud chcete, aby vás ostatní mohli kontaktovat přímo i svůj e-mail. Chcete li, můžete přidat další osobní informace. Během psaní používajte tlačítka Preview a Check Spelling. Nakonec klkněte na Save Changes abyste stránku uložili.


CategoryHomepage