• Immutable Page
  • Info
  • Attachments

WikiWikiTinklas yra bendra hiperteksto aplinka, išsiskirianti lengvu informacijos prieinamumu ir keitimu.

Bet kurį puslapį galite redaguoti paspaudę nuorodą „redaguoti“. Priklausomai nuo naudotojo pasirinkto sąsajos apipavidalinimo, ją galite rasti puslapio viršuje, šoninėje juostoje arba apačioje. Sujungti kartu žodžiai, prasidedantys didžiosiomis raidėmis, suformuoja WikiVardą, kuris nukreipia į kitą puslapį. Paspaudus ant paryškintos antraštės, ieškoma visų puslapių, kurie nurodo į esamą puslapį. Dar neegzistuojantys puslapiai yra nurodomi su klaustuku arba paryškinti raudonai; tiesiog paspauskite nuorodą ir galėsite pridėti aprašymą. Tai yra ir naujo puslapio kūrimo būdas: pridėkite naują WikiVardą į esantį puslapį, išsaugokite savo pakeitimą, paspauskite ant naujosios nuorodos ir sukurkite puslapį (daugiau informacijos yra PagalbaPuslapioKūrimo).

Skatiname redaguoti WikiSmėliadėžę kaip tik jums patinka. Prašome susilaikyti nuo kitų puslapių redagavimo, kol neįsisavinote wiki veikimo būdų.

Norėdami sužinoti apie WikiWikiTinklą daugiau, skaitykite WhyWikiWorks ir WikiNature. Dar informacijos ieškokite WikiWikiWebFaq ir OneMinuteWiki. Ši wiki yra ir KitųWiki dalis, kas reiškia, jog į gausybę šios wiki informacijos galite nurodyti iš kitų viešų wiki svetainių.

Geri pradžios taškai wiki tyrinėjimui yra

Jei reikia daugiau pagalbos, žiūrėkite puslapius PagalbaTurinio ir PagalbaIndeksas.