• Immutable Page
  • Info
  • Attachments

Daug veiksmų MoinMoin wiki priklauso nuo jūsų, kaip naudotojo, teisių. Kai kurie dalykai kaip puslapio užsisakymas gali būti įvykdyti, tik jeigu jūs esate užregistruotas naudotojas, prisijungęs prie wiki.

Štai veiksmai, kuriuos turite atlikti, kad taptumėte naudotoju, atpažįstamu wiki:

  1. Eikite į UserPreferences ir užpildykite bent laukelius Name, Password, Password repeat ir Email.

    • (!) Geriausia pasirinkti WikiVardą (pavyzdžiui, VardasPavardė) kaip naudotojo vardą, kad jūsų pakeitimai ir parašai nurodytų į jūsų WikiNamųPuslapį. Jūsų el. paštas reikalingas, kad galėtumėte gauti pranešimus apie puslapių pakeitimų pranešimus ir atkurti prarastus prisijungimo duomenis.

    • Jei paspausite Create Profile, jums bus sukurtas naudotojo profilis.

  2. Po paskyros sukūrimo, jūs NESATE automatiškai prisijungęs. Turite paspausti Prisijungti (dažnai puslapio viršuje, tačiau tikslus pavadinimas ir padėtis priklauso nuo apipavidalinimo).

Po prisijungimo galite sukrti savo asmeninį namų puslapį paspaudę and savo naudotojo vardo arba galite būti pridėti prie WikiGrupės (WikiGroup), kad gautumėte prieigą prie kai kurių puslapių, kurie yra paslėpti nuo viešumos. Paprašykite tų puslapių administratoriaus, kad pridėtų jūsų vardą prie šios grupės naudotojų sąrašo.

Daugiau informacijos rasite puslapyje PagalbaVartotojoNuostatų.