• Immutable Page
  • Info
  • Attachments

WikiNamųPuslapis yra jūsų asmeninis puslapis WikiWikiTinkle, kur jūs galite pateikti informacijos apie tai, kaip su jumis susisiekti, kuo jūs domitės, kokie yra jūsų įgūdžiai ir pan. Tai yra asmeninė kūrėjo nuosavybė, todėl redaguodami būkite atsargūs.

Kai kuriate WikiNamųPuslapį, puslapio apačioje patalpinkite nuorodą į CategoryHomepage.

Atminkite, kad tokie puslapiai yra atitinkamo asmens „nuosavybė“ ir neturėtų būti redaguojamas kitų, nebent tik žinutės tam asmeniui palikimui. Tam tiesiog pridėkite savo žinutę puslapyje po keturių brūkšnelių, pavyzdžiui:

  • ----
    Tiesiog sakau labas! -- JürgenHermann

Namų puslapio sukūrimas

Norėdami sukurti savo namų puslapį:

  • Arba, jei tema siūlo nuorodą, rodančią jūsų wiki naudotojo vardą (modernioje temoje žiūrėkite puslapio viršuje), paprasčiausiai paspauskite tą nuorodą,
  • arba spragtelėkite ant IeškotiPuslapio (čia arba navigacijos meniu kortelėje wiki puslapio viršuje). IeškotiPuslapio apačioje esančiame Go To Page langelyje kruopščiai įrašykite savo naudotojo vardą. Kur reikia, nepamirškite naudoti didžiąsias raides.

Kitame puslapyje pasirinkite HomepageTemplate iš šablonų puslapių sąrašo.

Redaguokite puslapį viršuje pridėdami savo vardą. Jei norite, kad kiti wiki naudotojai galėtų su jumis susisiekti tiesiogiai, pridėkite savo el. pašto adresą. Jeigu norite, galite pridėti kitos asmeninės informacijos apie save. Naudokite Preview arba Check Spelling mygtukus, kad patikrintumėte savo redagavimo pažangą ir spragtelkite mygtuką Save Changes, kad išsaugotumėte puslapį.


CategoryHomepage